Öğretmen Değerlendirme Anketi

Öğretmen Değerlendirme; öğrencilerin öğretmenleri hakkındaki görüş ve düşüncelerini açıklamalarına fırsat vererek, eğitim ortamı hakkında ayrıntılı bir durum tespiti yapılmasına olanak sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Bu anketin Dersonet programı üzerinden "Online Web/Mobil cihaz Tabanlı Uygulanması" da mümkündür.

Kağıt kalem testi şeklinde hazırlanmış olan Öğretmen Değerlendirme Anketi, 10-15 dakika içinde herhangi bir ortamda uygulanabilir özelliktedir. Anketin niteliği itibariyle formun kimin tarafından doldurulduğunun belirlenmesi söz konusu değildir. Sınıf-Şube Bazında Tüm Öğrenmeler yer alacak şekilde hazırlanan Anket Formu sayesinde tüm öğretmenler ile ilgili ayrıntılı bir analiz almak mümkündür.

DATASİS Öğretmen Değerlendirme Anketi’ni kendi belirlediğiniz soru grupları ile yapabilirsiniz. İster Sistemde Yüklü Soru Grupları, isterseniz kendinizin sisteme yükleyeceği Soru Gruplarından oluşturacağınız Soru Setini, Şube Bazında Öğretmen İsimleri ile birlikte Anket Formuna herhangi bir yazıcıdan yazdırılabilmektesiniz.

Uygulama sonrası, www.rehberimyanimda.com adresinde yer almakta olan DERSONET Web Tabanlı Rehberlik Programı’nda 4 adım ve 4 dakikada hızla değerlendirilerek, anket sonuçları kurum yetkilerince alınabilir. (Optik okuyucu cihazı olmayan kurumlara ücretsiz okutma hizmeti verilmektedir.)